Cтуденти-біологи на польовій практиці

Відповідно до діючих навчальних планів студенти І курсу біолого-природничого факультету проходять польову практику з ботаніки та зоології зі спеціальностей 014 Середня освіта (Біологія) та 091 Біологія.

Польова практика для студентів біологів розпочалася 10 травня 2021 року і триватиме до 16 травня за місцем проживання у зв’язку із карантином. Керівниками практики є доценти Василь Стахів та Ярослава Павлишак.

Під час проходження практики планується проводити зі студентами онлайн-заняття за допомогою програми ZOOM відповідно до завдань навчально-польової практики з ботаніки і зоології, графіку проходження, методів роботи (методики виготовлення і оформлення гербаріїв, виготовлення колекцій членистоногих (комах, павуків), вологих препаратів безхребетних і хребетних тварин, опудал птахів, ссавців, оформлення звітних матеріалів про виконану роботу).

На практиці студенти ознайомлюються з методикою роботи із визначниками, атласами, визначатимуть види тварин і рослин, збиратимуть зоологічні об’єкти безхребетних і хребетних тварин своєї місцевості, з яких будуть готувати колекції, вологі препарати, опудала, монтувати і оформляти гербарій, проводити систематичне визначення представників і морфологічний опис як рослин, так і тварин, вчити видову систематику представників флори і фауни.