Черговий випуск магістрів спеціальності «Інформатика»

Традиційно у кінці грудня відбуваються захисти магістерських робіт на спеціальності «Інформатика» факультету фізики, математики, економіки та інноваційних технологій. Позаду п’ять з половиною років і час підбивати підсумки…

Цьогоріч кафедра фізики та інформаційних систем випускає 8 магістрів. Половина з них вже працевлаштована за спеціальністю: троє вчителюють у школі і один працює в ІТ-компанії. І це відчувалося на захисті магістерських робіт.

Як зауважила голова ДЕК доцентка кафедри фундаментальних дисциплін початкової школи Наталія Винницька, більшість досліджень можна вже застосовувати у шкільному курсі інформатики, а самі доповідачі добре володіють як самим матеріалом, так і методикою його викладання. Особливо екзаменаційна комісія відзначила доповіді практикуючої вчительки Марії Мецан та Юрія Шияна. Романа Пасимків після успішного захисту стала володаркою диплома з відзнакою.

Незважаючи на виклики воєнного часу, магістри успішно справились із завданням і кафедра радіє та пишається своїми випускниками! Кращі з них покидають свою alma mater, а ми бажаємо їм успішного втілення всіх мрій, задумів і планів. Нехай щастить!

Вам буде цікаво