Чергові олімпіада і нагорода професора Петра Іванишина

24 – 28 березня 2019 року в м. Кропивницький проводився IV етап ХХХІІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури, який зібрав найкращих юних знавців рідного слова з усіх областей України. Уже всьоме у цьому заході в якості експерта-консультанта з української літератури взяв участь завідувач кафедри української літератури та теорії літератури, доктор філологічних наук, професор Петро Іванишин.

Прикметно, що на цьому заході професорові П. Іванишину була вручена почесна грамота Міністерства культури України (за підписом міністра Євгена Нищука) «За вагомі досягнення у професійній діяльності, багаторічну плідну працю та високий професіоналізм». Тим самим було на державному рівні належно оцінено внесок дрогобицького філолога не лише у розвиток українського літературознавства та освіти, а й загальнонаціональної культурної сфери загалом. Йдеться про активну діяльність та роботи у галузях державотворчої ідеології, націософії, ідейного вишколу захисників України, політичної аналітики, культурології, міжнародної співпраці та ін., прикладом чого можуть бути монографії «Свобода нації: герменевтика політичної та культурної дійсності» (2015), «Іван Франко і національне буття» (2016), а також унікальний тримовний (україно-польсько-англійський) альбом «Дрогобич – місто Івана Франка» (2016), що посутньо популяризує і Дрогобич, і творчу персоналію патрона нашого університету.