Чергова зустріч «Learning net» в межах реалізації проєкту Erasmus + KA2 “UKROTHE”

26 жовтня 2021 року напередодні святкування Всесвітнього дня ерготерапії у приміщені новоствореної лабораторії ерготерапії Дрогобицького університету відбулася чергова зустріч команди проєкту Erasmus+ KA2 UKROTHE з учасниками навчальної мережі (Learning net).

Завданнями Learning net в реалізації міжнародного проєкту є розповсюдження серед якнайширшої аудиторії зацікавлених осіб інформації про ерготерапію, об’єднання і залучення до співпраці спільноти, яка зацікавлена у якісній підготовці фахівців для ерготерапевтичної сфери. Цього разу до учасників приєдналися бельгійські колеги та партнери проєкту UKROTHE, а саме: засновник і президент бельгійської неурядової організації ORADEA Патрік Марсель Беллінк; керівник навчальної мережі проекту UKROTHE Ivan van Hulle.

Доцентка Наталія Іваніків презентувала учасникам зустрічі фахову навчальну англомовну літературу з ерготерапії, придбану для кафедри фізичної терапії, ерготерапії в межах реалізації проєкту, і запевнила присутніх про можливість користуватися нею. Доцентка Ніна Грибок ознайомила присутніх з ерготерапевтичним обладнанням, придбаним для університету за кошти Євросоюзу завдяки участі у проєкті. Завідувачка кафедри фізичної терапії, ерготерапії доцентка Наталія Закаляк зупинилася на викликах, які постали під час пошуку та закупівлі необхідного інвентаря, а також належного облаштування лабораторії, провела учасникам Learning net та гостям екскурсію лабораторією.

Під час зустрічі Патрік Марсель Беллінк наголосив на необхідності використання придбаного обладнання в освітньому процесі підготовки ерготерапевтів, використовуючи змодельовані ситуації ерготерапевтичних втручань. Для цього, на його думку, необхідно, щоб ерготерапевтична лабораторія мала штатного кваліфікованого ерготерапевта.

Ivan van Hulle ініціював обговорення перспектив розвитку і поширення професії ерготерапевта в Україні, а також особливостей підготовки фахівців для сфери ерготерапії. В обговоренні активну участь взяли члени навчальної мережі: Ірина Дзюрах (Дрогобицьке добровільне товариство захисту дітей-інвалідів «Надія»), Анатолій Смолень (БФ «Карітас Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ»), Ірина Шустова (Інклюзивно-ресурсний центр м. Дрогобич).

Вам буде цікаво