Чергова зустріч із підготовки до реалізації змішаної інтенсивної програми «Мистецтво та творчість у соціальній роботі»

7 червня 2022 року відбулася чергова онлайн-зустріч із підготовки до реалізації змішаної інтенсивної програми (Blended Intensive Program) «Мистецтво та творчість у соціальній роботі», у якій взяли участь проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародної співпраці та інформаційної діяльності доцент Ігор Гриник і завідувачка кафедри соціальної педагогіки та корекційної освіти професорка Тетяна Логвиненко. Учасниками програми є Університет прикладних наук ВІВЕС (Бельгія), Люблінський католицький університет (Республіка Польща), Університетський коледж ВІА (Данія) та Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка.

Відповідно до програми студенти із зазначених закладів вищої освіти проходитимуть змішане онлайн та офлайн навчання за освітнім компонентом «Мистецтво та творчість у соціальній роботі» обсягом не менше 3 кредитів ЄКТС. До навчальної програми залучені по двоє викладачів із кожного ЗВО. Дрогобицький університет представлятимуть професорка Тетяна Логвиненко та викладачка Мар’яна Гринців. Навчальну програму заплановано зреалізувати у весняному семестрі 2022/2023 навчального року.