Чергова робоча зустріч команд проєкту Erasmus+ KA2 «UKROTHE»

24 вересня 2020 року відбулася чергова робоча зустріч учасників проєкту Erasmus+ KA2 «UKROTHE» STUDY PROGRAMME OCCUPATIONAL THERAPY IN UKRAINE. Слід нагадати, що проєкт здійснюється в рамках міжнародної програми, спрямованої на навчання впродовж життя та підтримку європейської політики у галузі освіти, навчання, молоді та спорту.

Вже у звичному для всіх онлайн форматі з використанням платформи Microsoft Teams зустрілися партнери проєкту з України і Європи. Команду Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І. Франка представляли національний координатор проєкту Лідія Романик і члени робочої групи Наталя Закаляк, Ніна Грибок, Юрій Рогаля. Від Хмельницького національного університету присутніми були Олег Базильчук і Наталія Вольєва. Команду Прикарпатської державної академії фізичної культури і спорту представляли Сергій Рокутов і Олександра Афанасьєва. Учасниками робочої зустрічі також були Реабілітаційний центр «Модричі» в особі Олега Масного і БФ «Карітас» в особі Галини Яджак. Партнери проєкту з Європи: європейський координатор Sharon Schillewaert (VIVES University of Applied Sciences, Бельгія), Anne-Marie Denolf (VIVES University College (Brugge Бельгія), Joaquim Faias (професор Porto Polytechnic Institute, Португалія), Ivanvan Hulle (неурядова організація Oradea, Бельгія), Luc Vercruysse (неурядова організація Tapas, Іспанія). На зустріч були запрошені: Ігор Розлуцький, директор бібліотеки ДДПУ ім. І. Франка; Ольга Мангушева, голова правління ГО «Українське товариство ерготерапевтів»; Володимир Голик, доцент кафедри фізичної та реабілітаційної медицини і спортивної медицини у Національній медичній академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика.

На зустрічі українські партнери звітували про початок роботи створених напередодні навчальних мереж, обговорювали тематику наступних зустрічей та узгоджували їх графік. Розглянули проблему перекладу підручника «Основи ерготерапії» (6-те видання автора Едварда Дунканана) українською мовою. Вирішили працювати в напрямку пошуку українського видавництва, або погодитися на альтернативні варіанти: переклад курсів з ерготерапії, підготовлених викладачами VIVES та PPorto.

Учасники зустрічі разом із запрошеними гостями вкотре дискутували щодо перспективи підготовки бакалаврів з ерготерапії та фізичної терапії за окремими освітніми програмами у ЗВО України.

Anne-Marie Denolf і Joaquim Faias підготували теми навчальних курсів для проведення тренінгів, у яких візьмуть участь представники українських ЗВО – партнерів проєкту. Перші навчання в онлайн режимі розпочнуться вже в листопаді цього року. Всі учасники тренінгів за успішними результатами навчання отримають сертифікати з відповідною кількістю кредитів.

Модератор зустрічі та координатор проєкту Sharon Schillewaert ознайомила всіх партнерів із розробленим нею комунікаційним планом, в якому наведено стратегію і огляд запланованих заходів із розповсюдження та експлуатації проєкту. Особливу увагу Sharon Schillewaert звернула на питання інформування громадськості про діяльність та результати проєкту і запропонувала графік подання учасниками публікацій на веб-сайт.

Наступна зустріч в рамках реалізації проєкту Erasmus+ KA2 «UKROTHE» запланована на 29 жовтня 2020 р.

 

Вам буде цікаво

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors