Чергова перемога наших студентів

На факультеті початкової освіти та мистецтва Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка студентка групи МЗ-21Б Ониськів Анастасія-Марія стала Лауреатом I премії Міжнародного фестивалю-конкурсу Наталка Полтавка у номінації “Академічний вокал”, а також Лауреатом I премії Міжнародного фестивалю- конкурсу “Zlagoda Gold Stais”,клас доцента кафедри вокально- хорового, хореографічного та образотворчого мистецтва Є. Шуневич.
Студентка групи М-11 Савка Олена стала Лауреатом I премії Міжнародного фестивалю- конкурсу Наталка Полтавка у номінації “Естрадний вокал”, та Лауреатом I премії Всеукраїнського фестивалю-конкурсу “Україна починається з тебе”, клас доцента Є. Шуневич.

Ониськів Анастасія-Марія – Лауреат I премії Міжнародного конкурсу TATRA OF STARS 2022. (Slovensko, Poprad) у номінації Академічний вокал.
Подякою нагороджена концертмейстер Тамара Козій

Вітаємо і зичимо нових творчих здобутків.