Чергова гуманітарна допомога прибула до університету

14 березня 2022 року до Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка прибула чергова гуманітарна допомога від закордонних партнерів. Цього разу у складний для нашої держави час нас підтримали колеги та волонтери з Бельгії. З ініціативи багаторічних партнерів нашого університету – неприбуткової організації Орадеа (президент-почесний доктор університету Патрік Белінк) – речі для побуту, одяг, медикаменти, постільну білизну, дитячі іграшки для внутрішньо переміщених осіб, які проживають в університетському гуртожитку, привезли Тім Де Гроте та Раїс Де Вірдт – молода пара, яка скасувала раніше заплановану подорож країнами Азії і присвятила себе волонтерській діяльності на підтримку України. Після повернення додому, Тім та Раїс пообіцяли зібрати ще більше необхідних речей і повернутись до Дрогобича наступного тижня.