Чергова допомога ВПО від представництва ООН

У межах реалізації проєкту Управління Верховного комісара ООН до Дрогобича з офіційним візитом прибула радниця міністра соціальної політики з питань ВПО у Львівській області Оксана Яковець та керівник представництва УВКБ ООН у Львівській області Райян Маршалл. За сприяння міського голови Тараса Кучми офіційна делегація відвідала та проінспектувала студентський гуртожиток університету, де проживають ВПО. Передувала цьому візиту угода про надання необхідних засобів побуту (електрочайники, мікрохвильові печі, водонагріваючі пристрої, холодильники, розкладачки із матрацами тощо).
Координатором угоди виступила радниця міністра соціальної політики з питань ВПО у Львівській області Оксана Яковець за сприяння управління соціального захисту Дрогобицької міської ради (Іван Терлецький). Представники ООН та Міністерства соціальної політики з питань ВПО висловили задоволення побаченими умовами проживання біженців в університетському гуртожитку й підтвердили намір надалі допомагати внутрішньо переміщеним особам, які проживають у Дрогобичі.
Керівництво університету висловлює вдячність радниці міністра соціальної політики з питань ВПО у Львівській області Оксані Яковець, керівнику представництва УВКБ ООН у Львівській області Райяну Маршаллу та керівництву міста Дрогобич Тарасові Кучмі за допомогу і співпрацю у вирішенні нагальних гуманітарних питань.

Вам буде цікаво