Благодійний аукціон – підтримка учнів БФ «Карітас»

16 грудня 2022 року напередодні Дня Святого Миколая в університеті відбувся «Благодійний аукціон» для підтримки та допомоги учням БФ «Карітас», які своїми руками виготовляють чудові твори мистецтва (вишиті бісером картини та намисто з бісеру).

На початку заходу до присутніх звернулася ректор університету професор Валентина Бодак, наголосивши на основній меті цього проєкту, – допомога та підтримка людей з обмеженими можливостями.

Власне чудові вироби, які передали учні БФ «Карітас», були представлені на аукціоні. Викладачі та студенти мали нагоду придбати для себе чи факультету якусь річ і у такий спосіб підтримати дітей з обмеженими можливостями. Торги на аукціоні були доволі жвавими, інколи виникала запекла конкурентна боротьба гостей за право придбати один із лотів. На аукціоні було зібрано понад 17 тис. грн., які того ж дня передали до БФ «Карітас».

Приємним моментом заходу став і виступ талановитих студентів факультету початкової освіти та мистецтва, котрі подарували чудові емоції всім присутнім гостям у залі. Сюрпризом для глядачів був і виступ команди КВН, яку презентували активісти студентського самоврядування та профспілки.

Дякуємо всім, хто взяв участь у цьому заході, хто подарував гарні емоції, адже разом, підтримуючи одне одного, ми станемо сильнішими.

Все буде Україна!

Вам буде цікаво