Благодійна акція «Твори добро для дітей» на біолого-природничому факультеті

Напередодні Дня Святого Миколая студентське самоврядування і небайдужі працівники біолого-природничого факультету долучилися до благодійної акції «Твори добро для дітей», яку ініціював благодійний фонд «Людина починається з добра», та організували збір коштів для закупівлі солодких подарунків для онкохворих дітей, котрі проходять лікування в Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі.

За зібрані кошти закуплено 70 солодких подарунків для дітей, які передали керівниці благодійного фонду «Людина починається з добра» Оксані Проць. До пакування подаруночків долучилися: здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Лілія Лавриковська, Віталій Харкавців, Анна Савшак; здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти Юрій Левкович, Андрій Кіселичник; модератори акції студентська деканка Христина Місяйло, голова волонтерської діяльності Святослав Нестер і голова профбюро Вероніка Гондзьо.

Щиро дякуємо всім за допомогу, доброту і що не залишаєтеся байдужими до чужого горя. Віримо, що разом ми зможемо зробити ще багато добрих справ.

У переддень свята доброти та милосердя – Дня Святого Миколая бажаємо Вам міцного здоров’я, тепла та радості у житті. Нехай доброта і щедрість повернуться до Вас і Ваших родин сторицею.

Усім діткам щиро бажаємо швидкого одужання й оптимістичного погляду у майбутнє.

Христина МІСЯЙЛО,

студентська деканка біолого-природничого факультету