Благодійна акція студентського активу до Дня Святого Миколая

Профком студентів та студентське самоврядування університету мають гарну традицію: завершувати календарний рік доброю справою. У цей важкий  для України час наші студенти і викладачі активно допомагають Збройним Силам, беруть участь у волонтерській діяльності та різноманітних акціях і заходах, які спрямовані на допомогу нашим військовим. Але попри це, студентський актив вирішив не залишати поза увагою дітей-сиріт й організував до Дня Святого Миколая благодійну акцію «Допоможи дітям-сиротам». Було прийнято рішення провести серед студентів університету збір коштів для дітей із дитячих будинків «Оріана» (м. Борислав) та «Оранта» (м. Дрогобич). Через соціальні мережі інформацію поширили серед студентів. Загалом зібрано 7600 грн. На ці кошти для потреб вихованців сиротинців придбали миючі засоби, іграшки, настільні та розвиваючі ігри. Крім того, студентський актив підготував для 32 дітей-сиріт індивідуальні пакунки, які складалися з канцелярських товарів, засобів особистої гігієни, теплих шкарпеток та колготок, солодких подарунків і фруктів.

Приємно, що цього року до акції долучилися наші партнери з Університету прикладних  наук «Vives» (Бельгія). Особлива подяка доцентці цього університету Світлані Мусіній, яка організувала передачу для дітей-сиріт пакунків із необхідними речами й подарунками.

20 грудня 2022 року студентський актив на чолі з головою профкому студентів Ігорем Гівчаком та студентським ректором Іваном Маціборком відвідали дитячі будинки  «Оріана» та «Оранта».

Відбулася тепла зустріч із вихованцями сиротинців. Усі подарунки передали кожній дитині особисто. Працівники дитячих будинків висловили подяку студентському колективу нашого університету за надану допомогу для дітей-сиріт. А ми так само висловлюємо щиру вдячність усім студентам та партнерам із Бельгії, які долучилися до заходу, у такий спосіб створивши святкову атмосферу для дітей у цей нелегкий  час.