Благодійна акція студентів інституту іноземних мов

День Святого Миколая – завжди радість для дітей. Це пора, коли здійснюються мрії, коли всім хочеться вірити у диво. А діти-сироти потребують цього дива найбільше.
З нагоди світлого свята студентський актив інституту іноземних мов провів традиційну благодійну акцію. Цьогоріч вона була спрямована на підтримку вихованців дитячого будинку «Оріана», що знаходиться у Бориславі.
Зібраних під час акції коштів вистачило, щоб придбати необхідні продукти харчування, а також засоби особистої гігієни і миючі засоби.
15 грудня 2020 року студентський актив завітав у сиротинець, проте, на жаль, через карантинні обмеження поспілкуватись особисто з дітьми не вдалося.
Ініціатори акції – голова студентського самоврядування інституту Христина Стасишин і студентська директорка Катерина Климко – щиро вдячні всім, хто долучився до неї та підтримав добру справу!