Благодійна акція «Різдвяна казка» на факультеті початкової та мистецької освіти

Напередодні Різдвяних свят студентське самоврядування факультету початкової та мистецької освіти, а також доцентки Соломія Ілляш і Наталія Муляр подарували вихованцям Дрогобицького дитячого будинку «Оранта» справжню «Різдвяну казку».

Завдяки спільним зусиллям організаторам вдалося зібрати 10000 грн., за які придбали подарунки для дітей: компресорний небулайзер, солодощі, іграшки, одяг та інші необхідні речі. Також було запрошено аніматорів із «Дитячого кварталу» – Соломію і Софію, котрі проявили чудову ініціативу й розважали діток безкоштовно.

Щиро дякуємо «Дитячому кварталу» та Лілії Мацьків за участь і підтримку. А також дякуємо кожному, хто долучився до акції. Робити добро так просто і надзвичайно приємно!