Благочинна акція студентів інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій

Свято Миколая – це не лише очікування подарунків, а й можливість самим здійснити благочинність для тих, хто потребує нашої підтримки та допомоги. Так вирішили майбутні вчителі трудового навчання та технологій Тетяна Гавриш, Мар’яна Вергун, Михайло Юрків, Марія Матчишин, які навчаються в інституті фізики, математики, економіки та інноваційних технологій. Отож, 18 грудня 2019 року разом із доцентом кафедри технологічної та професійної освіти Іриною Котик вони відвідали представництво Благодійного фонду «Карітас» Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ і долучилися до зимової акції «Миколай про тебе не забуде!».

Студенти подарували дітям із малозабезпечених сімей та тим, хто перебуває в складних життєвих обставинах, виготовлені як навчальний проект зручні, практичні і вміло оздоблені подушки. Оригінальні м’які вироби принесли радість дітям, а наші студенти вирішили продовжити розпочату справу та пропонують долучитися до неї всіх небайдужих.

Тож, роби, як ми, і, можливо, світ стане хоч трішки кращим!

Майбутнi вчителi трудового навчання в гостях iз подарунками