Біля історичного факультету відкрилася вулична виставка плакатів «Стій з Україною»

20 квітня 2022 р. поруч з будівлею історичного факультету нашого університету було відкрито виставку створених сучасними українськими дизайнерами плакатів «Стій з Україною». Своїми роботами митці надихають на боротьбу проти московського окупанта. Тематичні ілюстрації зібрав клуб ілюстраторів Pictoric (Київ).

Колекцію виставки «Стій з Україною» неодноразово презентували закордоном, зокрема в США та Європі. Вперше українській публіці мистецькі роботи цієї виставки продемонстрували у Дрогобичі. Так, дизайнери мовою ілюстрацій розповідають світові гірку правду війни в Україні та роблять свій внесок у спільну боротьбу за свободу.

Експозицію розміщено на огорожі біля корпусу історичного факультету. Її організаторами виступили управління культури та розвитку туризму Дрогобицької міської ради та Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка. Виступаючи на відкритті виставки, декан історичного факультету професор Микола Галів підкреслив вплив мистецтва на формування української візії війни, навівши історичні приклади художників Осипа Куриласа (Українські січові стрільці) та Ніла Хасевича (Українська повстанська армія). Водночас наголосив на значимості того факту, що вулична виставка відбувається поруч з історичним факультетом, де готують майбутніх вчителів історії, які у школах розповідатимуть нашим дітям правдиві сторінки минулого української нації, формуватимуть українську ідентичність, утверджуватимуть цінності свободи і державності.