Аспірантка історичного факультету – лауреатка премії Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради імені В’ячеслава Чорновола

Аспірантка кафедри історії України Лілія Гриник за успіхи у науковій роботі нагороджена премією Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради імені В’ячеслава Чорновола. Відзначимо, що вона є авторкою багатьох наукових праць, зокрема п’яти статей у фахових наукових видання України, й досліджує різні аспекти повсякденного життя учасників українського визвольного руху середини ХХ ст.

Про свій успіх Лілія Гриник висловилася так: «Перша знакова нагорода у моєму житті! У народі кажуть,що де одна, там має бути друга і, як мінімум, третя! Тому не зупиняємося. За кожним успіхом стоїть праця й інших людей. Так склалось, що у сім’ї я перша підкорюю наукові вершини. Тому дякую долі, що подарувала найкращого «батька в науці» (наукового керівника) – професора, доктора історичних наук Василя Ільницького. Без цінних порад, підтримки 24/7, слушних зауважень такі результати ще б не скоро стали реальністю».

Вітаємо Лілію Гриник із нагородою і бажаємо подальших здобутків на обраній науковій стежині!