Аспірантка інституту музичного мистецтва – лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів

Упродовж літа 2020 року відбулася низка мистецьких змагань, у яких взяла участь аспірантка Інституту музичного мистецтва – Юлія Осмачко.

Зокрема 22 червня у Дніпрі відбувся І Міжнародний багатожанровий дистанційний інтернет-конкурс «Star Start», де Юлія Осмачко здобула звання лауреата І премії у номінації «Фортепіано» за виконання творів українського композитора В. Грудина.

24-26 червня в Одесі відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Music Universe» (дистанційно) де Юлії присвоїли диплом лауреата ІІІ премії.

Займаючись науковою роботою, фортепіанним виконавством, беручи активну участь у наукових конференціях, Юлія проявила також і яскравий поетичний талант. Нещодавно вийшла друком її перша збірка віршів із символічною назвою «Птах у серці неба» (Дрогобич, 2020).

Ще одним вагомим здобутком Юлії Осмачко стала участь у Всеукраїнському літературному дистанційному конкурсі «Лавина талантів», що відбувся 5 серпня 2020 року в Києві. Тут Юлія мала нагоду позмагатися з численною кількістю інших авторів та здобула І Премію у номінації «Поезія (Дорослі)», продемонструвавши свій поетичний талант у віршах «Роздум» та «Дістала нічка зорі з рукава…».

Бажаємо Юлії нових наукових і творчих звершень!