Апробовуємо нові форми профорієнтаційної роботи

8 грудня 2020 р. у режимі відео-конференції на платформі Google Meet відбувся профорієнтаційний захід, організований кафедрою технологічної та професійної освіти спільно з адміністрацією Володимир-Волинського педагогічного коледжу імені А.Ю. Кримського.

Професори Леонід Оршанський та Іван Нищак довели до відома майбутніх випускників коледжу особливості вступу на навчання до Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка у 2021 році, ознайомили присутніх із матеріально-технічною базою кафедри, обговорили можливі шляхи співпраці між закладами освіти. Під час зустрічі представники Франкового університету надали ґрунтовні відповіді та пояснення на всі актуальні для випускників коледжу питання, зокрема стосовно термінів проведення вступної кампанії, соціальної інфраструктури університету, прав й обов’язків студентів, побутових умов проживання у гуртожитку та ін.

Заступник директора коледжу Олександр Юринець та голова циклової предметної комісії викладачів технологічної освіти Ольга Вітрук висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю й запросили представників кафедри технологічної та професійної освіти відвідати педагогічний коледж із метою налагодження більш тісних партнерських відносин.