Антоніна Бойчук – лекторка курсів підвищення кваліфікації у Вінниці

У перший тиждень листопада цього року у Вінницькому обласному навчально-методичному центрі галузі культури, мистецтва та туризму в режимі онлайн відбулися курси підвищення кваліфікації. На запрошення центру лекторкою виступила аспірантка інституту музичного мистецтва, молодша наукова співробітниця науково-дослідного сектору Дрогобицького університету Антоніна Бойчук.

Практична та методична допомога у сфері вокального мистецтва була запропонована викладачам сольного співу Вінницького фахового коледжу мистецтв ім. М. Леонтовича та викладачам вокально-хорових дисциплін початкової мистецької освіти. Низка лекцій торкалася питань методики детонації співу, принципів манери та манерності співу солістів-вокалістів й ансамблів малих форм, ключових аспектів культури співу як невід’ємного компоненту виховання естрадного співака.

Варто відзначити, це не перші курси, на які запрошують із лекторськими виступами п. Антоніну. У світлі історії, вона має досвід проведення таких лекцій у містах Даугавпілс (Латвія, 2019) та Ужгород (2019). Літом цього року проводила заняття й давала методичні поради слухачам курсів у м. Одеса в межах проєкту «Міжнародна творча майстерня».

Приємно, що репрезентувати наукову школу Дрогобича на такі поважні імпрези запрошують наших здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти спеціальності 025 «Музичне мистецтво». Бажаємо п. Антоніні подальших наукових та творчих досягнень.

Наталія СТОРОНСЬКА,

доцентка кафедри народних музичних інструментів та вокалу