«Андріївські вечорниці» на історичному факультеті

12 грудня 2019 року на історичному факультеті відбулося останнє практичне заняття у нетрадиційній формі перед педагогічною практикою з дисципліни «Шкільний курс історії та методика його навчання» на тему «Андріївські вечорниці».

Розпочався захід переглядом фрагмента фільму про історію вечорниць, яка датується ще ХІІ століттям. Ведучі Ірина Стрипа та Мирослав Ющишин запросили завітати до однієї з українських хат, де усі змогли розважатися та повеселитися від душі.

Уляна Вітульська координувала конкурси «Калита», «Андріївська ялинка», «Українська пісня», до участі в яких долучилися активні студенти всіх курсів. Переможців обирало незалежне журі у складі Ярини Гребеняк та Руслана Студинського.

Дівчата мали змогу взяти участь у таємних ритуальних дійствах та передбачити своє майбутнє. У цьому їм допомагали Ірина Остапюк, Марта Стецик, Софія Улинець та Наталя Калька.

Гостей свята частували запашними пампушками з передбаченням, варениками та узваром.

Весело проводилися ігри «Хробак», «Малюнок», «Викрадання дівчат», «Український танок» та «Коди».

Музичні привітання лунали від Маріанни Дорош та Ярини Кіт.

На завершення доцент кафедри всесвітньої історії та спеціальних історичних дисциплін Світлана Біла відзначила готовність четвертокурсників до педагогічної практики, привітала присутніх із прийдешніми Новим Роком та Різдвом Христовим!