Андрій Фегецин – учасник ХХІХ Всесвітньої літньої універсіади з ушу в Тайбеї

10 – 30 серпня 2017 року в Тайбеї (провінція Тайвань, КР) проходила ХХІХ Всесвітня літня універсіада. Україну на цих престижних стартах представляли 179 студентів-спортсменів із 55 вишів, які вели боротьбу у 14-ти з 22-ох видів спорту (баскетбол (чоловіки), важка атлетика, волейбол (жінки і чоловіки), спортивна гімнастика, художня гімнастика, дзюдо, легка атлетика, плавання, стрибки у воду, стрільба з лука, тхеквондо, фехтування, футбол та ушу).

Вперше в історії нашого університету в складі студентської збірної України на цих змаганнях виступав студент ІІІ курсу факультету фізичного виховання Андрій Фегецин. Змагання з ушу проходили 27 – 29 серпня. У запеклій боротьбі Андрій посів Х місце, поступившись тільки представникам азійського континенту.

На універсіаді українські спортсмени посіли VІ місце серед 140 країн. Вдалося здобути 36 медалей – 12 золотих, 11 срібних, 13 бронзових. Загалом у ХХІХ Всесвітній літній універсіаді взяли участь понад 8000 спортсменів.

Щиро вітаємо Андрія та його тренера викладача кафедри фізичного виховання Оксану Сотрихіну і бажаємо їм подальших перемог!

Вам буде цікаво