Андрій Фегецин – бронзовий призер Чемпіонату світу з ушу

28 вересня – 3 жовтня 2017 року студент інституту фізичної культури і здоров’я Андрій Фегецин, вихованець тренера з ушу викладача кафедри фізичного виховання Оксани Сотрихіної, в складі національної збірної команди України брав участь у Чемпіонаті Світу з ушу (м. Казань, РФ). Учасниками цього представницького форуму стали понад 900 спортсменів із 60 країн світу.

У розділі «Програмований поєдинок» разом із двома українськими спортсменами Романом Ревою та Артемом Суонгом (м. Бровари) наш студент посів почесну ІІІ сходинку п’єдесталу і став бронзовим призером Чемпіонату світу, поступившись лише спортсменам з Ірану та Кореї.

Передумовою успішного виступу Андрія Фегецина стали виснажливі тримісячні збори та вдалий виступ на XXIX Всесвітній літній універсіаді, в якій він брав участь у серпні цього року (м. Тайбей, Тайвань).

Вітаємо нашого студента і тренера та бажаємо їм подальших успіхів!