8 травня – День пам’яті та примирення

8 травня український народ разом зі світовою спільнотою віддає данину пам’яті всім жертвам Другої світової війни. Цього дня в більшості країн Європи та світу відзначають День пам’яті та примирення, запроваджений резолюцією Генеральної асамблеї ООН у 2004 році з нагоди 60-ої річниці закінчення Другої світової війни.

В Україні День пам’яті та примирення встановлений Указом президента від 24 березня 2015 року, а також Законом України “Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939 – 1945 років”, який набрав чинності 21 травня 2015 року.

У Дрогобицькому університеті у свій час працювали славетні ветерани, котрі на своїх плечах винесли тягар війни. Ми низько вклоняємось їм та складаємо глибоку шану за те, що безстрашно боролися на фронті, що віддали своє здоров’я заради того, аби їхні рідні жили на мирній землі, аби довга війна нарешті закінчилася. Вдячні за зразки мужності, силу духу та самопожертву.

На жаль, з року в рік учасників у Другій світовій війні залишається все менше, і кожен українець зобов’язаний дякувати їм за мирне небо над головою.

Пам’ятаємо тих, хто віддав життя за наше сьогодення і майбутнє!

Вічна пам’ять загиблим, низький уклін живим!

Вам буде цікаво

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors