Вітаємо із ювілеєм!

9 березня 2021 року святкує ювілей проректор з науково-педагогічної роботи доцент

Володимир Лук’янович ШАРАН.

Шановний Володимире Лук’яновичу!

Сердечно вітаємо Вас зі славним ювілеєм. Прийміть слова глибокої шани і поваги.

Кожна людина з моменту народження пише книгу свого життя, щодня, перегортаючи сторінки власного часопису, творить свою долю. Сторінки Вашої біографії сповнені нарисами років, які Ви присвячуєте натхненному служінню рідному університету.

Сьогодні бажаємо Вам не зупинятися на досягнутому та завойовувати нові професійні, творчі й академічні вершини.

Нехай кожен день додає Вам життєвих сил, оптимізму та наснаги для реалізації найсміливіших планів і задумів, а добре здоров’я і гарний настрій сприятимуть подальшій успішній праці.

Земних Вам щедрот та прихильності долі, розуміння і підтримки з боку рідних, друзів та колег!

адміністрація та трудовий колектив університету