Університет долучився до святкування Дня міста Дрогобича

21 вересня 2020 року у рамках міського заходу «Тобі, рідне місто» до Дня міста університет презентував виставку художніх робіт студентів факультету початкової та мистецької освіти спеціальності «023.Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» та вироби декоративно-ужиткового мистецтва, представлені кафедрою технологічної та професійної освіти інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій.

Картини студентів привернули увагу багатьох містян і гостей. Вони обговорювали мистецькі твори з викладачами – керівниками студентських робіт, деканом факультету доцентом Іваном Кутняком і завідувачем кафедри культурології та мистецької освіти доцентом Валентиною Дротенко.

Також викладачі кафедри культурології та мистецької освіти (доцент Михайло Сидор, старші викладачі Жанна Ясеницька і Галина Савчин) провели майстер-класи з різних технік малювання для усіх охочих. Особливе захоплення викликав майстер-клас із виготовлення листівки ручної роботи на тему «Розмалюй небо над Дрогобичем». І діти, і дорослі мали змогу показати свої таланти під час виготовлення листівок, а захоплення від майстер-класів вони демонстрували дуже емоційно. Чимало гостей поділилися враженнями від експозиції та майстер-класів у Книзі відгуків.

Долучилися до виставки робіт і представники кафедри технологічної та професійної освіти на чолі з доцентом Лесею Савкою. Дрогобичани та гості міста із захопленням милувалися представленими вишивками, зокрема мали можливість побачити вишиті роботи мисткині Мирослави Кот.

Вам буде цікаво

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors