Результати проведення I етапу IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

28 жовтня 2019 року в Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка проведено I етап X Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Основною метою проведення вже традиційного заходу є вшанування творчої спадщини Тараса Шевченка, а також виявлення творчо обдарованої молоді, підвищення рівня її мовно-літературної освіти.

2 листопада переможці І етапу Конкурсу Ірина Мицак, Юлія Сениско та Анастасія Штинда взяли участь у ІІ (обласному) етапі з відповідних базових предметів, який відбувся у Львівському коледжі індустрії моди Київського національного університету технології та дизайну.

Результати І етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка з української мови та літератури для філологічних напрямів

Результати І етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка з української мови та літератури для нефілологічних напрямів

Результати І етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка з польської мови та літератури