Дрогобицький університет відвідав надзвичайний і повноважний посол Республіки Австрія в Україні

3 березня 2023 року Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка відвідав Надзвичайний і Повноважний посол Республіки Австрія в Україні Арад Бенкьо у супроводі директора Австрійської бібліотеки доц. Ярослава Лопушанського.

На зустрічі з т. в. о. ректора проф. Миколою Пантюком, заступником декана факультету української та іноземної філології доц. Василем Лопушанським обговорювалися важливі питання наукової, культурно-освітньої та економічної співпраці в нових умовах соціально-політичних викликів суспільства. Від імені ректорату і професорсько-викладацького колективу університету проф. Микола Пантюк подякував Послу за активну співпрацю між ДДПУ імені Івана Франка та австрійськими педагогічними інститутами й університетами-партнерами у Відні, Ґраці, Лінці, Зальцбурґу та Інсбруці та особливо за вагому допомогу Україні з боку австрійського уряду, федеральних земель, громадських організацій в соціально-гуманітарній сфері під час російсько-української війни.
Посол Арад Бенкьо ознайомився з діяльністю університету в умовах війни, відвідав Австрійську бібліотеку та Центр українсько-австрійської співпраці. На завершення візиту австрійська делегація оглянула визначні пам’ятки культурної й архітектурної спадщини Дрогобича.

 

Вам буде цікаво