08 жовтня 2023 року відзначає свій ювілей старший викладач кафедри фізичної терапії, ерготерапії та здоров’я Кушнір Роман Григорович.

Справжній фахівець своєї справи, мудрий, компетентний та відповідальний професіонал, який викликає повагу і вдячність у всіх, хто має нагоду з ним співпрацювати. Професійний і талановитий колега відданий своїй професії, який присвятив своє життя викладацькій діяльності, формуючи гідне молоде покоління!!!

Дорогий наш, Романе Григоровичу! Ми щиро поважаємо Вашу відданість роботі, сердечно цінуємо особистісні якості та шануємо як хорошого колегу! Прийміть сердечні привітання з нагоди 60-річчя. Нехай у Ваших задумах завжди буде мудрість, на роботі – підтримка, а у серці – світло від людської вдячності!!! Бажаємо Вам міцного здоров’я, сімейного добробуту та благополуччя, добра, достатку та всіх благ і гараздів! Нехай завжди, аж до сторіччя, Вас супроводжує щаслива зоря удачі і Боже благословення, а у Вашому домі панують любов, злагода та добробут на многая і благая літ.

З повагою – колектив факультету здоров’я людини і природничих наук.

Вам буде цікаво