Презентація книжки Віри Котович «Крила великих» на факультеті української та іноземної філології

У Музеї-студії Івана Франка 6 березня відбулася презентація книжки д. філол. н., проф., завідувачки кафедри української мови Віри Котович «Крила великих». У ній – мистецькі інтерпретації світу почувань Григорія Сковороди, Євгена Гребінки, Тараса Шевченка, Пантелеймона Куліша, Олени Пчілки, Марії Заньковецької, Наталії Кобринської, Івана Франка, Ольги Кобилянської, Михайла Коцюбинського, Лесі Українки, Василя Стефаника, Олександра Олеся, Дмитра Донцова, Олени Теліги, Миколи Зерова, Віктора Петрова, Павла Тичина, Олександра Довженка, Наталі Лівицької-Холодної, Ірини Вільде, Богдана-Ігоря Антонича та тих, хто був їхнім другим крилом, хто і як допомагав їм летіти.

Презентацію відкрила літературна редакторка видання – д. філол. н., проф. Марія Федурко, яка коротко схарактеризувала творчий доробок авторки.

А далі численна глядацька авдиторія захоплено спостерігала за театрально-мистецьким дійством, творцями та постановниками якого стали студенти факультетів української та іноземної філології й початкової освіти та мистецтва, а також викладачі нашого університету (проф. Віра Котович, доц. Ярослав Лопушанський, доц. Марія Стецик, доц. Уляна Галів, доц. Петро Фриз, доц. Валерій Шафета), Дрогобицького музичного коледжу імені Василя Барвінського (Андрій Боженський), Дрогобицького механіко-технологічного коледжу (Роксолана Яцків), провідні фахівці Дрогобицького центру культури та мистецтв «Каменяр» (Осип Марущак, Іван Сех).

На завершилося презентації прозвучали слова вдячності за свято Слова від проректора з наукової роботи д. пед. н., проф. Миколи Пантюка, декана факультету української та іноземної філології д. філол. н., проф. Петра Мацьківа, голови профкому працівників університету к. філол. н., доц. Олени Куцик з побажанням збірці «Крила великих» упевненого лету.