»

Вибори ректора

5 жовтня 2021 року в Дрогобицькому університеті відбулися вибори ректора. Голосування проходило в головному корпусі університету.

На посаду очільника ЗВО балотувалися три кандидати: проректор з науково-педагогічної роботи та стратегії соціально-економічного розвитку, доктор філософських наук, професор Валентина Бодак; проректор з науково-педагогічної роботи, кандидат фізико-математичних наук, доцент Володимир Шаран; декан історичного факультету, доктор педагогічних наук, доцент Микола Галів.

Цього дня до університету завітали гості з обласної освітянської профспілки голова Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Марія Яцейко та заступник голови Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України, завідувач відділу соціально-економічного захисту і заробітної плати Мар’ян Калин. Також із нагоди виборів ректора відвідала університет офіційна представниця департаменту освіти і науки Львівської ОДА Леся Томаневич. Загальна кількість виборців становила 557. Проголосували – 505 виборців.

Офіційні результати голосування наступні: за Валентину Бодак проголосувало 229 виборців (41,11%), за Миколу Галіва – 135 виборців (24,24%); за Володимира Шарана – 131 виборець (23,52%). Не підтримали жодного кандидата – 4 виборці (0,72%).

Оскільки жоден із кандидатів не набрав більше ніж 50% голосів, то 12 жовтня відбудеться другий тур виборів, в якому візьмуть участь двоє кандидатів Валентина Бодак та Микола Галів.

Вибори відбулися відкрито, прозоро, демократично, з дотриманням норм чинного законодавства та усіх карантинних вимог.