Меню

«

»

Семінар-навчання профкому працівників у Львові

16 липня 2022 р. у Львівському Будинку Вчених відбулося засідання семінару-навчання профспілкового комітету працівників ДДПУ імені Івана Франка, на порядку денному якого була низка важливих питань. Розпочала нараду голова Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Марія Григорівна Яцейко. Вона розповіла про роботу профспілок в умовах воєнного стану, подякувала всім волонтерам за їхню працю, висловила надію на якнайшвидшу перемогу України у війні з російськими загарбниками. Заступник голови Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Мар’ян Миронович Калин зупинився на актуальних питаннях організації трудових відносин в умовах війни та недопущенню порушень у закладах та установах освіти Львівщини, зокрема тривалості щорічної оплачуваної відпустки науково-педагогічних працівників, оплати праці працівників університету тощо.

Основою для обговорення питань трудових відносин, відпусток та оплати праці педагогам став Закон «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану».

З питань трудових відносин обговорили зміну, що стосується призупинення дії частини 3 статті 32 Кодексу законів про працю, що стосувалась повідомлення працівників про зміну істотних умов праці. Також учасники обговорення наголосили, що не скасовуються норми галузевої та генеральної угод.

Після наради для гостей директор Львівського Будинку Вчених Мастикаш Василь Петрович провів екскурсію архітектурною перлиною не лише Львова, але й усієї України.