»

Бути вчителем, наставником – це справжнє мистецтво!

30 вересня 2020 року на вченій раді університету з вітальним словом з нагоди Дня працівників освіти до академічної спільноти звернулася ректор професор Надія Скотна.

Традиційно було обрано найкращих, найдостойніших у різних номінаціях:

«Найкращий науковець ДДПУ імені Івана Франка 2019-2020 н.р. серед докторів наук, професорів» – завідувач кафедри історії України, доктор історичних наук, професор Василь Ільницький.

«Найкращий науковець ДДПУ імені Івана Франка 2019-2020 н.р. серед кандидатів наук, доцентів» – кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри біології та хімії Тарас Кавецький.

«Наймолодший доктор наук ДДПУ імені Івана Франка 2019-2020 н.р.» – декан історичного факультету, доктор педагогічних наук, доцент кафедри історії України Микола Галів.

«Найкращий куратор академічної групи 2019-2020 н.р.» – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри екології та географії Тарас Скробач.

«Найкращий спортсмен-викладач ДДПУ імені Івана Франка 2019-2020 н.р.» – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри спортивних дисциплін і туризму Роман Проць.

«Найкраща кафедра за результатами наукової роботи 2019-2020 н.р.» – кафедра всесвітньої історії та спеціальних історичних дисциплін (завідувач – доктор історичних наук, професор Олег Петречко).

Усі номінанти отримали подяки та грошові премії від профкому університету у розмірі 500 грн. кожному.