Науково-дослідна лабораторія академічного народно-інструментального мистецтва

Адреса (поштова): 82100, Україна, Львівська обл., м. Дрогобич, вул. І. Франка, 11
Електронна адреса: muzped_ddpu@ukr.netnataliastoronska@gmail.com

Керівник лабораторії
Кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри народних музичних інструментів та вокалу
Сторонська Наталія Зенонівна

Науково-дослідна лабораторія  академічного народно-інструментального мистецтва створена наказом ректора Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.

Відповідно до наказу № 651 від квітня й ухвали вченої ради ДДПУ ім. І. Франка (протокол № 18 від 18 грудня 2014 року) та наказу № 555 від 29 грудня 2014 року затверджено структуру навчально-наукового інституту музичного мистецтва й при кафедрі народних музичних інструментів та вокалу створено науково-дослідну лабораторію академічного народно-інструментального мистецтва.

Лабораторія виступає співорганізатором низки мистецьких проектів кафедри:

• Міжнародної науково-практичної конференції «Народно-інструментальне мистецтво на зламі ХХ – ХХІ століть»;
  • Міжнародної науково-практичної конференції «Музичне мистецтво ХХІ століття – історія, теорія, практика»;
  • Всеукраїнського Відкритого конкурсу баяністів-акордеоністів «Візерунки Прикарпаття»;
  • Міжнародного конкурсу баяністів-акордеоністів «Perpetuum mobile»;
  • Семінарів для викладачів початкової мистецької освіти у сфері народних інструментів.