Робота над реалізацією проєкту Erasmus+KA2 UKROTHE триває

22 червня 2021 року вкотре зустрілися всі учасники проєкту Erasmus+KA2 “UKROTHE” STUDY PROGRAMME OCCUPATIONAL THERAPY IN UKRAINE, щоб обговорити планові питання та стан вирішення проблем, які виникають під час реалізації проєкту.

Координатор Sharon Schillewaert (VIVES University of Applied Sciences, Бельгія) ще раз наголосила на важливості середньострокового звіту з проєкту, орієнтовний термін якого – середина липня цього року. Обговорено графіки зустрічей для реалізації його другої половини.

Аналіз фінансового звіту з реалізації проєкту показав, що є можливість закупівлі додаткового ерготерапевтичного обладнання, для чого необхідно погодити його перелік і придбати, витримавши всі вимоги законодавства, терміном до 15 листопада 2021 року.

Обговорено результати зустрічі команд проєкту з головою правління ГО «Українське товариство ерготерапевтів» Ольгою Мангушевою та віце-президенткою організації ENOTHE (Європейська мережа ерготерапії у вищій освіті) Maрією Капанадзе, які оцінювали розроблені українськими університетами бакалаврські освітні програми з ерготерапії щодо відповідності їх вимогам стандартів WFOT (Світової Федерації Ерготерапевтів). Всі три українські ЗВО зазначили, що з метою дисемінації проєкту на черговій зустрічі Learningnet, яку університети проведуть наступного тижня, буде обговорюватися новостворена бакалаврська програма з ерготерапії, щоб отримати на неї відгуки стейкхолдерів.

Наступна зустріч в межах реалізації проєкту Erasmus+ KA2 “UKROTHE” запланована на 2 вересня 2021 року.

banner-high