2 липня 2020 року проект UKROTHE пройшов перший превентивний он-лайн моніторинг, проводений Національним Erasmus Офісом в Україні. Іванна Атаманчук та Катерина Жданова допомогли нашій команді оцінити стан реалізації проекту, запропонували ряд корисних рішень та порад. Моніторинг розпочався із зустрічі з керівництвом університетів: ректорами проф. Надією Скотною та проф. Миколою Скибою, проректорами проф. Сергієм Афанасьєвим, доц. Юрієм Вовком, проф. Миколою Йохною. У рамках зустрічі представлено презентації Шарон Схільварт, Наталії Закаляк, Олега Базильчука та Сергія Рокутова. Інші учасники моніторингу: стейкхолдери, науковий та адміністративний персонал університетів, партнери з Карітасу та РЦ “Модричі”.
 AA DD BB CC banner-high

By vmp