UKROTHE: ПІДСУМКИ ВЕРЕСНЯ 2020 (ЗУСТРІЧІ КОМАНДИ UKROTHE У ПЕРІОД З 27.08 ПО 24.09.20)

27 серпня 2020р., після перерви, котра тривала понад місяць, команда UKROTHE знову провела робочу зустріч. На зустрічі домовились про проведення регулярних планових нарад останнього четверга кожного місяця, щоб команди мали змогу частіше спільно радитись, планувати та вирішувати нагальні питання проекту. Іншим питанням зустрічі була підготовка до першого засідання навчальної мережі, котру кожний з трьох університетів створив для зовнішньої оцінки та допомоги експертів в реалізації проєкту. Вирішувались також організаційні питання щодо проведення тренінгів. Через ситуацію, котра спричинена COVID-19, необхідне було швидке вирішення організаційних моментів запланованої діяльності та пристосування до нових реалій роботи.
07.09 – проект UKROTHE має на меті розробку нової навчальної програми з ерготерапії згідно світових стандартів для студентів для ОКР Бакалавра. Схожим є завдання проекту REHAB – вони працюють над новою програмою з ерготерапії для ОКР Магістра. Проекти розпочали співпрацю, оскільки обмін досвідом є надзвичайно важливим. Ми вдячні Мар’яні Бабич (Львівський інститут фізичної культури), яка допомогла нам налагодити співпрацю. 7 вересня відбулась зустріч українських представників обох команд. Пані Мар’яна розповіла про успішний моніторинг проекту REHAB та дала поради, на які аспекти реалізації проєкту варто звернути увагу, щоб успішно пройти моніторинг.
Як продовження співпраці між проєктами UKROTHE та REHAB відбулась зустріч головних менеджерів проектів Шарон Схільварт (UKROTHE) та Айї Клавіної (REHAB), а також представників українських ВНЗ – Мар’яни Бабич (Львівський інститут фізичної культури) та Лідії Романик й Ірини Кондратьєвої (Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка).
24.09 – Зустріч 24 вересня була надзвичайно насиченою. Учасниками зустрічі, окрім команд-партнерів, були: Ігор Розлуцький (директор бібліотеки Дрогобицького університету), Ольга Мангушева (голова правління ГО «Українське товариство ерготерапевтів»), Володимир Голик (доцент кафедри фізичної та реабілітаційної медицини і спортивної медицини у Національній медичній академії післядипломної освіти імені П.Л.Шулика). Представлено результати перших зустрічей навчальних мереж, дорадчих зустрічей з командою Національного Еразмус Офісу в Україні (зокрема з Світланою Шитіковою та Жанною Талановою). Анн-Марі Денольф представила попередній план проведення перших тренінгів у листопаді. Шерон Схільварт ознайомила команди з важливими складовими Комунікаційного плану, а також згадала про певні необхідні уточнення до списку закупівлі обладнання. Обговорено можливі варіанти перекладу та видання книги «Основи ерготерапії» (автор Едварт Дункан).
Чергова зустріч усієї команди проекту запланована на 29 жовтня 2020 року.
LN2 a
banner-high1 120451645_827833611288177_2825660416661166619_n