3 листопада 2021р. відбулася співбесіда з кандидатами на участь в програмі академічної мобільності Erasmus+KA107 з Грайфсвальдським університетом (Німеччина). Загалом троє студентів Інституту іноземних мов доєдналися до зустрічі: Вікторія Сторонська, Богдан Бродський, Ростислав Барбарак. Усіх кандидатів об’єднує чудове знання німецької мови, досвід перебування в Німеччині, активна участь у навчальному процесі. Дуже вдячні завідувачу кафедри практики німецької мови доц. Василю Лопушанському за проведення співбесіди зі студентами Інституту іноземних мов, а також за підготовку майбутніх вчителів-фахівців з німецької мови. Проректор доц. Юрій Вовк очолив відбіркову комісію, її іншими представниками стали заступник директора Інституту іноземних мов доц. Вікторія Лучкевич та керівник відділу міжнародних зв’язків Лідія Романик.

g1 g2

g3 g4