4-13 липня 2022 року 16 студентів Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка разом з 16 студентами Колегіуму Вітелона (м. Лєґніца) беруть участь у міжнародному проекті «Потенціал і цінності землі Вітелона – від огляду до конкретних дій». Метою проекту є дослідження культурної спадщини регіону Лєґніца-Вроцлав, де народився і жив Вітелон, покровитель Лєґніцкого Колегіуму. Програмою проекту передбачено знайомство студентів з музейною спадщиною регіону, відвідини заповідників, зустрічі з представниками органів місцевого самоврядування, участь у майстер-класах, індивідуальних та групових заняттях, знайомство з технологіями роботи з дітьми та молоддю, дорослим населенням та особами з інвалідністю. Проект реалізується за сприяння Польсько-української ради обміну молоддю. Реалізація проекту сприятиме підтримці співробітництва української та польської молоді задля розбудови дружніх взаємин між народами обидвох країн.

By vmp