21-22 лютого делегація ДДПУ ім. І. Франка у складі ректора проф. Валентини Бодак, проректора доц. Ігоря Гриника та декана факультету української та іноземної філології проф. Петра Мацьківа перебувала з офіційним візитом в Університеті гуманітарних та природничих наук імені Яна Длугоша в Ченстохові (Республіка Польща). Під час візиту обговорювалися питання подвійного дипломування, участі студентів та викладачів у програмах міжнародної академічної мобільності, проведення спільних наукових заходів. Варто зазначити, що у минулому семестрі 6 студентів ДДПУ пройшли семестрове навчання в партнерському університеті за програмою Еразмус+, а у цьому семестрі 7 студентів нашого університету вирушають на навчання до Університету Яна Длугоша.

На зображенні може бути: 5 людей, люди стоять та у приміщенні

By vmp