Привіт усім від студенток з Дрогобича!
Прийшов час поділитись нашими першими враженнями
Навчаємось в чудовому містечку Ченстохова, духовній столиці Польщі. Протягом семи століть це місто було і є місцем паломництва та символом духовності і патріотизму. Його серце – монастир Jasna Góra щорічно відвідує до 4,5 млн. туристів і паломників з близько 80 держав.
За цей короткий період часу ми дуже полюбили свій навчальний заклад, адже він вирізняється сучасними підходами до освітнього процесу. Заняття проходять в комфортних аудиторіях. Багато студентів з різних країн,які дуже привітні і щирі. З ними цікаво спілкуватись та навчатись разом. Викладачі завжди відкриті для запитань та допомоги.
Еразмус – це новий досвід , нове сприйняття світу.
Змінилось наше оточення, а також і ми, адже знаходимось в соціумі, де зустрічаються різні менталітети в одному місці.
Вдячні нашому університету за можливість відкрити себе з іншої сторони.
Впевнені, що цей семестр подарує нам тонну незабутніх вражень,знань,спогадів
Далі буде…

By vmp