Після ситуації з коронавірусом, котра стала дуже несприятливою для проєктів міжнародної академічної мобільності, інтенсифікуємо співпрацю у цьому напрямку з давнім партнером – Університетом прикладних наук VIVES (Бельгія).

Уже в жовтні 2021 року мали честь приймати численну делегацію з Бельгії (також з NGO Oradea), двоє учасників котрої приїхали до Дрогобицького університету власне в рамках програми Erasmus+ KA107:

– Isabel Steverlynck, котра в рамках реалізації мобільності співпрацювала з доц. Ігорем Гриником, деканом факультету психології, педагогіки і соціальної роботи;

– Johan Cottyn (Business Academy VIVES) – співпрацював з доц. Павлом Скотним, заступником директора Інституту фізики, математики, економіки та ііноваційних технологій.

IsabelJohan2 Johan1

Isabel1 Isabel2