Сьогодні відбулася чергова зустріч з представниками Bishop Grosseteste University (Лінкольн, Великобританія). Метою зустрічі було обговорення та реалізація напрямків співпраці між університетами, зокрема розмовляли про реалізацію міжнародної академічної мобільності викладачів та студентів, організацію Літньої школи для ознайомлення студентів з культурою Великобританії й покращення англомовних компетентностей. Вдячні Пітеру Нілу, Вейну Даблі та Скотту Флемінгу за плідну розмову та відкритість до співпраці. Ідея твіннінгу двох університетів реалізується завдяки Cormack Consultancies. Висловлюємо вдячність представнику команди Cormack Consultancies Олександру Смирнову за модерування зустрічі.

#CormackConsultancies #BishopGrossetesteUniversity #DrohobychUniversity #Twinning

By vmp