Участь студентів Дрогобицького університету в інтенсивній програмі Erasmus ВІР

Наскільки яскравим, пізнавальним та плідним був сьогоднішній день!

Студентська інтеграція відбувається неймовірно стрімко! Сьогоднішній workshop та наші спільні дискусії принесли чималих результатів та ідей для подальших роздумів. “Geopolitics:Imagining Galicia” – тематика нашої першої частини зібрання.

Друга частина була надзвичайно емоційною та чуттєвою! Тема війни в Україні змусила кожного із присутніх замислитися над усіма подіями, що відбуваються зараз в Україні … Однак сьогоднішній день – це ще один крок до нашої перемоги! Доцентка Дрогобицького державного педагогічного університету Віра Меньок разом із студентками-полоністками, з палкою любов’ю у серці до Батьківщини, представили проблему :”The Echoes of War in Ukraininan Literature”. Смуток за рідною землею та містом із запахом кориці теж неодноразово проявлявся в наших дискусіях. Дрогобич не можна уявити без Шульца, як і самого Шульца без Дрогобича. Ми спробували перенестися у наше чудове та затишне містечко, де все наповнене любов’ю, де вуличками видніється постать Шульца.

“W Drohobyczu wszyscy mieliśmy jednego i tego samego znajomego. Nazywał się Schulz. Spróbuj go sobie przypomnieć. Albo wyobrazić”.

Сергій Жадан “Дрогобич”.

#DrohobychUniversity

#ErasmusPlus

#Любліндень3