Навчання студентки за програмою Erasmus+ в Жешівському університеті

Всім доброго дня!

Я студентка гр. ДО-43Б (спец. “012 Дошкільна освіта”) Наталія Дрогомирецька. 27.02.2023 – розпочалось моє семестрове навчання за програмою обміну студентів Erasmus+ KA131 в University of Rzeszów / Uniwersytet Rzeszowski , Rzeszów, Poland.
Навчають на спеціальності «Pedagogy» на кафедрі Uniwersytet Rzeszowski Wydział Pedagogiczny (Kolegium Nauk Społecznych, Instytut Pedagogiki – Uniwersytet Rzeszowski). Протягом місячного перебування у Польщі ми мали можливість побувати на конференціях, Erasmus- party, пам’ятках культури міста тощо.
Я щиро вдячна рідному університету, факультету та кафедрі загальної педагогіки та дошкільної освіти за участь у семестровій мобільності, нові можливості у навчанні, міжнародний досвід проведення лекції та семінарів для іноземних студентів та інтернаціональні знайомства.
Подяка проректору з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та інформаційної діяльності Ігор Гриник за підтримку, віру та допомогу.

#DrohobychUniversity

#ErasmusPlus