Візит керівництва Дрогобицького університету до Університету прикладних наук ВІВЕС (Бельгія)

13-18 червня 2022 року в Університеті прикладних наук ВІВЕС (Бельгія) відбувся «Міжнародний тиждень персоналу», в якому взяли участь більше 20 представників партнерських університетів із 8 країн світу – України, Бутану, Камбоджі, Чилі, Руанди, Південної Африки, Філіппін та Уганди. Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка представляли ректор професор Валентина Бодак  та проректор з міжнародної співпраці доцент Ігор Гриник. Упродовж тижня партнери представляли свої заклади вищої освіти, знайомилися зі спеціальностями й освітніми програмами партнерів, обговорювали можливості та перспективи міжнародної співпраці. Учасники заходу також ознайомилися з матеріально-технічної базою університету ВІВЕС, його бібліотекою, спеціалізованими лабораторіями та кабінетами.

Упродовж перебування керівництва в університеті ВІВЕС відбулися  зустрічі з керівництвом бельгійського закладу та представниками його факультетів із метою обговорення питань подальшої співпраці, підведення підсумків спільної роботи та реалізації нових спільних проєктів.

Делегація зустрілась із ректором університету ВІВЕС, Почесним  доктором Дрогобицького університету Йорісом Хіндріксом, який подякував за багаторічну співпрацю обох університетів і висловив сподівання на її продовження. Також  було обговорено напрями міжнародної співпраці з проректорами Патрісією Вернірс та Тіною Тернест, координаторами з усіх факультетів університету ВІВЕС. Бельгійські колеги ознайомили з діяльністю загальноосвітніх закладів, соціальних служб та установ, які підтримують та надають допомогу вразливим групам населення, зокрема українцям, змушеним покинути рідну землю через воєнну агресію.

Продуктивною та результативною була зустріч із керівництвом неприбуткової організації «Орадеа» в особі її президента,  Почесного доктора Дрогобицького університету Патріка Белінка, керівника проєктів Івана Ванхулле та міжнародних координаторів університету ВІВЕС Шарон Шіллеверт, Сабін Полейн та Лін Ван Еке. Приємною несподіванкою була участь керівника Національго офісу Еразмус+ в Світлани Шитікової, яка надала рекомендації щодо реалізації міжнародних проєктів.

Теплими і зворушливими стали  зустрічі з 11 студентами нашого університету, які продовжують семестрове навчання на різних факультетах університету ВІВЕС за програмою академічної мобільності Еразмус+.

Незабутні враження справили на учасників партнерської зустрічі памꞌятки архітектури та культури Бельгії.

12  25 26  19 10 15

5 Print