Представництво ЄС в Україні / European Union in Ukraine оголошує набір на EU Study Days 2022 — єврошколу для студентів та учнів старших класів.

Навчання відбуватиметься з 20 вересня по 31 жовтня 2022 року. На вас чекають активні дискусії, живе спілкування та лекції дипломатів та провідних експертів з ЄС та України. Участь — безкоштовна.
⏳Дедлайн – 10 вересня.
Це програма для:
•учнів 9-11 класів середніх шкіл, ліцеїв та гімназій;
•студентів останнього курсу бакалаврату або магістратури денної форми навчання та аспірантів будь-якої форми навчання.
⚡️Що ви отримаєте?
•10 навчальних модулів, які складаються з лекцій провідних експертів, відкритих дискусій, творчих майстерень, дебатів, ігор та тестів на перевірку знань.
•Сертифікат про проходження курсу. Якщо ви навчаєтеся в університеті-партнері програми, курс можуть зарахувати до одного із предметів.
•Студенти та аспіранти вишів разом з випускниками попередніх років візьмуть участь у конкурсі на реалізацію свого міні-проєкту, який буде спрямований на просування інтересів громади, ідей європейської інтеграції, запобігання дезінформації, комунікації тощо.
•20 найкращих учасників відвідають літню або зимову школу, яка відбудеться на базі одного з закладів вищої освіти України.
✏️Що потрібно для участі?
•Заповнена англійською мовою форма.
•Знання англійської мови на рівні B1-C1.
•Онлайн-тест на перевірку знань на європейську тематику.
Детальніше про програму – https://bit.ly/3JJkQ2l
зображення_viber_2022-08-12_02-45-43-623