Сьогодні, 25 лютого, відбулась робоча зустріч команди UKROTHE. Основною темою обговорення стала структура та наповнення нової навчальної програми з ерготерапії. Доц. Наталія Закаляк представила огляд запропонованих компетенстностей, очікуваних результатів, структурного наповнення програми навчальними дисциплінами. Схожі напрацювання презентувала і доц. Олександра Афанасьєва. Дискусія також стосувалася особливостей проходження практики студентами, належного розподілу годин/кредитів відведених для практики. Команда намагається дотримуватись національних вимог при укладанні нової навчальної програми (опираючись зокрема на матеріал наданий пані Жанною Талановою, НЕО в Україні), враховувати рекомендації WFOT, доповнити програму унікальним/регіональним контекстом. Традиційно модератором зустрічі стала головний менеджер проєкту Sharon Schillewaert.
На зображенні може бути: 1 особа, екран та текст На зображенні може бути: 1 особа, екран, окуляри та текст
На зображенні може бути: одна або кілька осіб, екран та текст На зображенні може бути: 1 особа, екран та текст
На зображенні може бути: 1 особа та екран На зображенні може бути: 2 людини та текст
На зображенні може бути: текст «UKROTHE STUDY PROGRAMME OCCUPATIONAL THERAPY IN UKRAINE Co-funded by the Erasmus+ Programme ofthe European Union P.PORTO ESCOLA SUPERIOR DESAÚDE TAPAS THEAPYFL.P DROHOBYCH KAPITAC Modrychi VZW vives»