Меню

«

»

Зустріч через півстоліття

10 червня 2023 року на факультеті фізики, математики, економіки та інноваційних технологій відбулася цікава подія: до рідної альма-матер завітали випускники 1973 року спеціальності «Математика».

Поважних гостей зустріли декан факультету доктор фізико-математичних наук, професор Ігор Дмитрович Столярчук та кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри математики та економіки Леся Іванівна Комарницька.

Декан факультету привітав гостей та розповів про наукові досягнення викладачів та студентів, про спеціальності, за якими кафедри здійснюють підготовку фахівців, про плани та ідеї, які ще потрібно реалізувати.

Леся Іванівна зробила невеличкий екскурс в історію факультету та кафедри математики зокрема, згадала багатьох викладачів, які працювали у ті далекі роки і ще зовсім недавно.

А потім наші гості ділилися своїми душевними спогадами про студентське життя, які ніби повернули їх у минуле, з щирою вдячністю згадували своїх колишніх викладачів, більшість з яких уже в кращих світах, ділилися своїм баченням розвитку математичної освіти у цей нелегкий час. З цікавістю пройшлися коридорами та аудиторіями рідного факультету. Зустріч була сповнена приємними емоціями.

Наприкінці колишні випускники подякували керівництву факультету за теплу зустріч та пообіцяли ще не один раз зустрітися у стінах рідного університету.