Меню

«

»

ВІТАЄМО З НОВИМ РОКОМ!

 

Шановні студенти, випускники, колеги, друзі, партнери!

Сердечно вітаємо Вас з Новим 2024 роком! Новий рік – час дива, нових можливостей, час здійснення найбільших мрій. Бажаємо, щоб всі негаразди залишилися позаду, в році, що минув. Бажаємо Вам повірити в диво. Воно обов’язково прийде! Нехай 2024-тий буде роком перемоги України над ворогом. Хай всі Захисники рідної землі повернуться до своїх домівок. Нехай під мирним небом розквітне наша Україна, як пишно розцвітають весняні квіти.

Сердечно бажаємо, щоб новий 2024 рік став для кожного з Вас початком чогось нового та прекрасного, подарував все те, про що Ви мрієте. Як у добрій казці: хай життя буде мрією, а мрії – реальністю. Нехай новий рік подарує Вам міцне здоров’я і відкриє двері в чудовий світ щастя, добра, миру, радості, усмішок, тепла й затишку. Щиро бажаємо, щоб всі дні нового року стали для Вас щасливими, щедрими на яскраві враження й радісні події, що зроблять цей рік незабутнім.

Хай зберігаються в новому році всі добрі факультетські традиції, примножуються успіхи, здобутки й звершення. Нехай для кожного з Вас 2024-тий буде роком, щедрим на визначні досягнення. Роком втілення в життя всіх задумів, розв’язання всіх професійних та життєвих задач, роком досягнення високих результатів. Нехай будуть виконані та перевиконані всі Ваші плани. Досягнута кожна поставлена мета. Бажаємо успішної реалізації всього-всього, до чого прагнете. І ще більшого!

Нехай оминають Вас труднощі, а серця й душі наповняться любов’ю і вірою у світле майбутнє!

ЩАСЛИВОГО НОВОГО РОКУ!

 

З найкращими побажаннями –
адміністрація факультету фізики, математики,
економіки та інноваційних технологій